Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
na razie będziemy remontować a później  sprzedamy po kilka albo kilkanaście tysięcy mieszkania 
Tak jak to zrobił Kwiatosz na postarunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ,temat wyborczy,to dla relaksu od spraw rybczewskich ,napiszcie na kogo zagłosujecie w maju na wyborach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak to zrobił Kwiatosz na postarunku?
Z taką różnicą że do postarunku nic nie dokładaliśmy to była własność Policji i pieniądze ze sprzedaży mieszkań miały być przekazane Policji , mieszkania były po kilkanaście tysięcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na razie będziemy remontować a później  sprzedamy po kilka albo kilkanaście tysięcy mieszkania 
  MIESZKANIE ZA KILKA TYSIĘCY ??? TOŻ TO RAJ NA ZIEMI ! A CZY BĘDZIE NORMALNY PRZETARG ,CZY TEŻ MIESZKANKA PÓJDĄ  "PO ZNAJOMOŚCI " TAK JAK PAŃSTWU P. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nic nie ma kasy ale na mieszkanko wójtowej to musi bulic cała gmina ! To jest jawna prywata i skandal ! Narzekaliście na Kwiatosza a wójtowa robi was "na szaro" już na początku kadencji głupole :lol: Można sobie wyobrazic co będzie dalej...ale samiście tego chcieli bałwany ! :lol:
No nie obrażaj mnie ;)
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 00:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodzo" po wsi sluchy ze i synio pani Wojt o "koncik" w DOMU NAUCZYCIELA sie stara...a te "sluchy" to "mohery roznoszo"... :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
predzej córcia ze swoja dziewczyna bo to już nie tajemnica ze mamusia poległa w temacie wychowania  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze charakter pani wójt i prosze mi wierzyc pod pozornie miłym obliczem ,kryje sie osoba nie znosząca jakiejkolwiek krytyki i bardzo mściwa. Wszystko ma byc tylko tak jak ona sobie życzy a Rada będzie tylko od spełniania jej zamysłów. Szykuje się w gminie niezły reżim.... :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
predzej córcia ze swoja dziewczyna bo to już nie tajemnica ze mamusia poległa w temacie wychowania
:o :o :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze charakter pani wójt i prosze mi wierzyc pod pozornie miłym obliczem ,kryje sie osoba nie znosząca jakiejkolwiek krytyki i bardzo mściwa. Wszystko ma byc tylko tak jak ona sobie życzy a Rada będzie tylko od spełniania jej zamysłów. Szykuje się w gminie niezły reżim.... :o
jak ktoś był w pracy mało kompetentny na swoim stanowisku to jego problem! pracuje się po to aby za dobrze wykonaną pracę wziąć wynagrodzenie- to jest chyba proste więc w czym problem? nikt nie utrzymuje za pieniądze osoby nikompetentnej  no chyba, że jest się sportowym specjalistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz Ci kompetentni maja mieć pensje płacone na raty ,a tłuczeń na drogi ma dostać ta miejscowość, która  wygra konkurs na najpiękniejszą wieś, który niebawem będzie ogłoszony. Ja już idę pikować kwiaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze charakter pani wójt i prosze mi wierzyc pod pozornie miłym obliczem ,kryje sie osoba nie znosząca jakiejkolwiek krytyki i bardzo mściwa. Wszystko ma byc tylko tak jak ona sobie życzy a Rada będzie tylko od spełniania jej zamysłów. Szykuje się w gminie niezły reżim.... :o
Dobrze napisane ciekawe kiedy radni zorientują się że są tylko marionetkami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisane ciekawe kiedy radni zorientują się że są tylko marionetkami
No ciekawe bo poprzedni radni nie zdołali się zorientowac przez dwie kadencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawe bo poprzedni radni nie zdołali się zorientowac przez dwie kadencje
   Było mineło...ale przecież po obaleniu Kwiatosza miało byc zupełnie inaczej a jest znacznie gorzej.Klika robi prywatę a  ogłupiali wyborcy przecierają oczy ze zdumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisane ciekawe kiedy radni zorientują się że są tylko marionetkami .
a gdzie nimi nie są? nie obrażając nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Było mineło...ale przecież po obaleniu Kwiatosza miało byc zupełnie inaczej a jest znacznie gorzej.Klika robi prywatę a  ogłupiali wyborcy przecierają oczy ze zdumienia.  
tak mocno nie trzyj bo se źrenice przetrzesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Było mineło...ale przecież po obaleniu Kwiatosza miało byc zupełnie inaczej a jest znacznie gorzej.Klika robi prywatę a  ogłupiali wyborcy przecierają oczy ze zdumienia.  
Niestety muszę przyznać ci rację byłem zwolennikiem pani wójt i ją popierałem ale teraz zauważyłem że to była tylko kampania wyborcza spotkania obiecanki . Takiego bałaganu i popierania swoich znajomych w naszej gminie już dawno chyba nie było . Zobaczymy czy PSL się obudzi i trochę przytemperuje panią wójt , mają przecież większość w radzie bo w innym przypadku za cztery lata znowu będziemy mieli duże zmiany w radzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę przyznać ci rację byłem zwolennikiem pani wójt i ją popierałem ale teraz zauważyłem że to była tylko kampania wyborcza spotkania obiecanki . Takiego bałaganu i popierania swoich znajomych w naszej gminie już dawno chyba nie było . Zobaczymy czy PSL się obudzi i trochę przytemperuje panią wójt , mają przecież większość w radzie bo w innym przypadku za cztery lata znowu będziemy mieli duże zmiany w radzie .
  PSL będzie "kręciŁ lody " razem z  wójtową -to ta sama klika.Nachapią się teraz ile wlezie przez te 4 lata a naiwne frajerstwo będzie teraz bezsilnie się tylko przyglądać z rozdziawionymi gębami ze zdziwienia że dali się wykołować po raz kolejny takim starym cwaniakom jak np. M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie nimi nie są? nie obrażając nikogo
 
a gdzie nimi nie są? nie obrażając nikogo
We Wilkołazie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  We Wilkołazie!  
zgadzam się z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 57 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...